AMPRA

REGULACE VYTÁPĚNÍ, CHLAZENÍ
A KLIMATIZACE

Zastupujeme v České republice jedny z nejdůležitějších značek na trhu chlazení. Patří mezi ně tři značky (Eberle, Eliwell a Ranco) z koncernu Invensys controls. Dále do naší nabídky patří přední italští výrobci elektromechanických termostatů Arthermo a Imit. Celý tento sortiment se snažíme mít co nejvíce ucelený, aby si každý mohl cokoliv vybrat jak do své výroby, nebo jako hotový výrobek
ARTHERMO je tradiční výrobce komponentů pro zobrazování a řízení teploty, působící na trhu již od roku 1968. Produktové portfolio tvoří kapilárové a bimetalové teploměry, dále také kapilárové a prostorové termostaty.
EBERLE je součástí společnosti Invensys controls, která se globálně zabývá systémovými regulacemi a službami používaných na trzích pro elektrospotřebiče, komerční chlazení a topení, větrání a klimatizace.
Mimo Eberle jsou dalšími značkami Eliwell, Drayton a Ranco.
EBERLE je v divizi topení a klimatizace. V tomto oboru má již dlouhodobě velmi silné postavení na trhu a to díky komplexnosti sortimentu. Do produktového portfolia mimo jiné patří regulace prostorové teploty, podlahového vytápění, venkovních instalací, pro průmysl, ale i pro klimatizační jednotky.
V České republice se výrobky EBERLE distribuují především díky předním českým výrobcům a velkoobchodům v elektrotechnickém průmyslu.
ELIWELL je přední světový výrobce regulace pro komerční i průmyslové chlazení, klimatizace a průmyslové procesy, v těchto oborech působí více jak 30 let. Regulátory a systémy ELIWELL se vyznačující vysokou kvalitou a spolehlivostí. Od roku 1996 je ELIWELL součástí společnosti INVENSYS CONTROLS.
IMIT CONTROL SYSTEM je jednou z předních společností v oblasti vývoje a výroby komponentů pro regulaci teploty. Produkty společnosti IMIT CONTROL SYSTEM jsou především kapilárové, prostorové, jímkové a příložné termostaty.
RANCO patří mezi lídry ve výrobě elektromechanických komponentů pro chlazení, klimatizace a vytápění. Jedná se především o elektromechanické regulátory teploty, tlaku a vlhkosti té nejvyšší kvality.
RANCO působí na trhu již 100 let a je součástí společnosti INVENSYS CONTROLS.